🎁 50% rabatu na wszystko! 🎁

O nas

W Mozaika Diamentowa dążymy do zapewnienia naszym klientom najwyższej jakości produkty i najnowsze kolekcje sztuki diamentowej. Jesteśmy pasjonatami tego, co robimy i dbamy o to, by zakupy w naszym sklepie były jeszcze przyjemniejsze. Nasze obrazy diamentowe 5D projektujemy i produkujemy sami, co daje możliwość kontrola jakości, szybką produkcje i wysyłkę, za którą odpowiadamy przed naszymi klientami. Zapewniamy, że do każdego klienta trafiają tylko najlepsze materiały.

 

Zestawy Diamentowa Mozaika są wyposażone w wysokiej jakości wodoodporne płótno, również odporne na warunki atmosferyczne. Każde płótno jest cięte i obszywane specjalistyczną techniką, aby zapewnić czysty, wykończony, gotowy do prezentacji wygląd. Płótno specjalnie zaprojektowane z myślą o wyeksponowaniu, więc nie ma potrzeby martwić się o wygładzanie płótna po zwinięciu. Wytrzymały materiał płótna pozwala na łatwe zdejmowanie i zapobiega powstawaniu zagnieceń.
Wysyłamy nasze produkty z naszych magazynów w Chinach, abyś miał więcej wzorów do wyboru. Dokładamy wszelkich starań, aby Twoje obrazy zostały dostarczone do Ciebie tak szybko, jak to możliwe!
CZEKAMY NA KONTAKT
 
Wypełnij formularz i zapytaj nas o wszystko!
Możesz również skontaktować się pod adresem support@diamentowamozaika.com
Nasz zespół obsługi klienta skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin.