Co jest - mozaika diamentowa?

Haft diamentowy, Diamond painting, mozaika diamentowa - wszystkie te nazwy dotyczą jednej techniki rękodzieła, polegającej na wyklejaniu obrazu przy pomocy małych diamencików, ozdobnych kamyczków - według otrzymanego wzoru. To wspaniałe zajęcie dla redukcji stresu, rozluźnienia i relaksu. Proces wpływa także na naukę skupienia, zdolność koncentracji i utrzymywania uwagi. Przynosi dobre samopoczucie i zadowolenie. W trakcie układania możemy obserwować jak obraz powstaje i zaczyna lśnić i połyskiwać mnóstwem kolorów i odblasków.

Kompletny zestaw do samodzielnego układania mozaiki. Wszystko co potrzebne, aby od początku do końca wykonać piękny wzór - do powieszenia na ścianie lub podarowania bliskiej osobie. W zestawie zawarte są wszystkie potrzebne elementy.

1) Płótno ze szczegółowym, nadrukowanym wzorem

2) Woreczki z ponumerowanymi diamencikami

3) Specjalny plastikowy pojemnik do przechowywania diamencików

4) Aplikator do nakładania diamencików

5) Suchy klej

Haft diamentowy to idealna zabawa dla każdego. Układanie mozaiki pozwala rozwijać wyobraźnię oraz zdolności manualne. Działa również odprężająco i jest to po prostu wspaniała zabawa dla wszystkich.

Ukończony obraz prezentuje się bardzo atrakcyjnie, mieniąc się różnokolorowymi odblaskami, w zależności od kąta padającego światła.

Gotowy można oprawić w ramkę lub rozpiąć za pomocą krosna malarskiego lub szklaną i wykorzystać jako atrakcyjną ozdobę wnętrza. Jest to także bardzo oryginalny prezent.

ZOBACZ WSZYSTKIE OBRAZY