FAQ

P:  Moje połączenie internetowe zostało zerwane. Czy mogę kontynuować zakupy?
O .: tak, absolutnie. Wyślemy delikatne przypomnienie na Twój adres e-mail i będziesz mógł dokonać zakupu w ciągu najbliższych kilku dni.

P:  Nie mogłem dokończyć płatności: coś poszło nie tak. Co powinienem zrobić?
O:  Przede wszystkim sprawdź, czy Twoja karta to Visa, Mastercard czy American Express.
Po drugie , upewnij się, że Twoje saldo jest prawidłowe. Jeśli nadal masz problemy z procesem płatności, nie wahaj się  skontaktować z naszym przyjaznym zespołem pomocy .

P: Mój rabat nie został zastosowany. Co mam zrobić, żeby to otrzymać?  O .:  Wszystkie kody promocyjne, które są obiecane w naszych sieciach społecznościowych lub na naszej stronie, powinny mieć zastosowanie w 100%. Jeśli zauważyłeś, że coś nie zadziałało, poinformuj nas o tym, a my upewnimy się, że dotrzymałeś obietnicy. 

P: Czy mój kraj jest na liście przewozowej?  O .: Dostarczamy na terenie Europy:  Polska, Austria, Belgia, Bułgaria, Chorwacja, Republika Cypru, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja , Niemcy, Grecja, Węgry, Irlandia, Włochy, Łotwa, Litwa, Luksemburg , Holandia, Norwegia, Portugalia, Rumunia, San Marino, Słowacja, Słowenia, Hiszpania, Szwecja, Szwajcaria, Turcja, Wielka Brytania, Ukraina .